AutoTauto automobilių servisas

📍 Padangų servisai – Kaunas

AutoTauto automobilių servisas

2.8

AutoTauto automobilių servisas yra įsikūręs Kaunas (Lietuva) mieste. Kategorija: padangų servisai. Reitingas: 2.6. Visą informaciją galite rasti čia.

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo AutoTauto automobilių servisas

Pritaikymas neįgaliesiems
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Pasiūlymai
  • Alyvos keitimas
Patogumai
  • Bendras tualetas

AutoTauto automobilių servisas yra 178 pozicijoje iš 186 padangų servisai – Kaunas

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

AutoTauto automobilių servisas turi reitingą 3.35 paremtas daugiau nei 25 apžvalgos Google sistemoje

Lukas Lukosius

Atvariau stapdziu remontui. Stapdant muse per vaira. Keiciau naujus diskus. Sumokejau apie 400 e. Nuvaziavus 600 km vel pradejo musti. Vel veriau dar sumokejau. Vel pravaziavus 700 vel pradejo. Dabar nepriema auto sako varyk i mersu serviza. Nors garantija teige duoda 10000 km.

Lukas Lukosius ☆ 1/5
Aušrinė

Sudėtingas automobilių servisas. Komunikacija irgi. Lapkritį buvo keisti tepalai, pakeisti ne į tokius, kuriuos nurodo gamintojas, bet tokius kuriuos nusprendė pats meistras. Negana to, jau daugiau nei 2 mėnesiai nesugeba išrašyti sąskaitos-faktūros, nors buvo kreiptasi ne vieną ir ne du kartus. Metai jau uždaryti, atsiskaityta, o dokumento patvirtinančio aptarnavimą vis dar nėra.

Aušrinė ☆ 1/5
Klaidas klaidas

Nerekomenduoju buvau atvares BMW su užesiu pasikėlė patikrino nustatė ale reduktorius o asakau gal guolis sako "keisk guoli bet reikės ir reduktoriu pasikeisti" nuvariau i kita serviza pasirodo guolis pakeitė guoli viskas susitvarkė dingo visi garsai o dar ir pakeitė reduktoriuje tepala bereikalo buvo sumoketi pinigai nerekomenduoju nieko gero tokie meistrai

Klaidas klaidas ☆ 1/5
Andrius

Paėmė automobili remontui. Viena diena jokiu ziniu, antra diena jokiu ziniu. Paskambini pasiteirauti kas vyksta, sako jau atsilaisvino keltuvas pradesime tvarkyti. Ir taip 3 dienas (vien melas). Galu gale po savaites servise, automobilis kaip buvo palitas taip ir stovejo nepajudintas, teko pasiimti ir i kita servisa nuvezti. Jokio paaiskinimo kas ir kaip, atidave raktelius ir viskas.

Andrius ☆ 1/5
Edo

Bendrauja lyg ir mandagiai, bet yra problemų su komunikacija - neaiškūs terminai, reikia pačiam skambinėt ir klausinėt kada bus baigta. Gal ir duosiu dar antrą šansą 🙂

Edo ☆ 3/5
Marius Kostanja

Vairuoju jau 12 metų ir teko apsilankyti daugelyje automobilių servisų, tačiau šis tikrai paliko labai gerą įspūdį. Patiko tiek darbo greitis, tiek atliekamų darbų kokybė, komunikacija ir bendravimas su serviso darbuotojais. Be to, kainos buvo tikrai prieinamos ir sąžiningos. Rekomenduoju šį servisą visiems, kurie vertina profesionalumą ir greitą aptarnavimą.

Marius Kostanja ☆ 5/5
Saulius Kalvaitis

Atvežiau važiuoklės remontui. Vis nukelinėjo gražinimą mašinos. Palikau 1000 eurų už važiuoklės remontą ir finale vistiek kažkas bilda. Apeikit šitus ,,meistrus"

Saulius Kalvaitis ☆ 1/5
Peržiūrėti visas recenzijas

Informacija apie AutoTauto automobilių servisas

Adresas

AutoTauto automobilių servisas yra įsikūręs adresu: Jurbarko g. 5, Kaunas, 47183 Kauno m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: AutoTauto automobilių servisas yra +370 677 22200

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: AutoTauto automobilių servisas yra: nevaziuoja.lt/autoservisas/autotauto-254

Darbo valandos

Pirmadienis: 08:00–18:00
Antradienis: 08:00–18:00
Trečiadienis: 08:00–18:00
Ketvirtadienis: 08:00–18:00
Penktadienis: 08:00–18:00
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta

Kontaktai AutoTauto automobilių servisas

    Panašios alternatyvos netoli AutoTauto automobilių servisas

    Go up