Techninė pagalba. Fiskaro paslaugos - Plentotecha
📍 Techninės pagalbos kelyje paslaugos – Panevėžys
Techninė pagalba „Fiskaro paslaugos – Plentotecha" Panevėžyje siūlo operatyvią kelių techninės pagalbos paslaugas. Jums nutikus nelaimingą atsitikimą ar susidūrus su transporto priemonių problemomis, šie specialistai yra pasiruošę padėti visą parą. Prioritetas teikiamoms paslaugoms yra efektyvus avarijų likvidavimas.
Komanda pasižymi profesionalumu ir greitu atvykimo laiku, suteikdama ramų jausmą stresinėje situacijoje. Dėmesingas transporto priemonių evakuavimas bei techninė priežiūra užtikrina saugų ir sklandų kelionės tęsinį. Paslaugos yra skirtos įvairiems transporto priemonės tipams.
Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Techninė pagalba. Fiskaro paslaugos - Plentotecha
- Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Klientų atsiliepimai
Techninė pagalba. Fiskaro paslaugos - Plentotecha turi reitingą 5 iš 5 paremtas daugiau nei 1 apžvalgos Google sistemoje
Ačiū Jums už neįkainojamą pagalbą kelyje 🔝 Greitai ir profesionaliai ,bet kuriuo paros metu ☑️Rekomenduoju 💯💪
Informacija apie Techninė pagalba. Fiskaro paslaugos - Plentotecha
Adresas
Techninė pagalba. Fiskaro paslaugos - Plentotecha yra įsikūręs adresu: k, Draugystės g. 9 Bernatonių, 35302 Panevėžys, Lietuva
Telefonas
Telefono numeris: Techninė pagalba. Fiskaro paslaugos - Plentotecha yra +370 620 45000
Darbo valandos
Pirmadienis: Dirba 24 val.
Antradienis: Dirba 24 val.
Trečiadienis: Dirba 24 val.
Ketvirtadienis: Dirba 24 val.
Penktadienis: Dirba 24 val.
Šeštadienis: Dirba 24 val.
Sekmadienis: Dirba 24 val.