UAB "Autosinora"
"Autosinora" – Šiauliuose veikiantis padangų servisas, teikiantis kokybiškas paslaugas. Jų komanda pasižymi profesionalumu ir dėmesiu detalėms, užtikrindami, kad kiekvienas klientas gautų visapusišką pagalbą. Greitas aptarnavimo organizavimas ir aiškūs paaiškinimai apie atliekamus darbus yra šios dirbtuvės prioritetai.
Čia galima pasitikėti sąžiningu požiūriu ir atsakinga daružių priežiūra. "Autosinora" pasižymi maloniu ir kultūringu bendravimu, kas užtikrina patogią ir sklandžią automobilių priežiūros patirtį.
Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo UAB "Autosinora"
- Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
- Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
- Debeto kortelės
- Kredito kortelės
- NFC mobilieji mokėjimai
UAB "Autosinora" yra 21 pozicijoje iš 84 padangų servisai – Šiauliai
Klientų atsiliepimai
UAB "Autosinora" turi reitingą 4.9 iš 5 paremtas daugiau nei 63 apžvalgos Google sistemoje
Likau labai patenkintas ir darbu ir kulturingu bendravimu.Kainos adekvacios.Rekomenduoju visiems.
Ne pirmą kartą esant reikalui priima labai greitai ir operatyviai. Kiekviena detalė paaiškinama ir aptariama. Šaunuoliai, vyrai. Didžiausios rekomendacijos. Ačiū!
Nuvažiavau pasitvarkyti mašina prieš TA. Labai patiko komunikacija ir malonus bendravimas. Viska puikiai paaiškina ir susako kas buvo padaryta✌️
Sąžiningai, tvarkingai, greitai, atsakingai.
Rekomenduoju puikei atlieka savo darbą.
Geriausi iš geriausių! Patikima komanda ir garantuotas profesionalumas!
puikiai tvarkosi ir atsakingai ziuri i darba.
Informacija apie UAB "Autosinora"
Adresas
UAB "Autosinora" yra įsikūręs adresu: S. Daukanto g. 4, Šiauliai, 77172 Šiaulių m. sav., Lietuva
Telefonas
Telefono numeris: UAB "Autosinora" yra +370 678 08084
Tinklalapis
Šios svetainės adresas yra: UAB "Autosinora" yra: autosinora.lt
Darbo valandos
Pirmadienis: 08:00–18:00
Antradienis: 08:00–18:00
Trečiadienis: 08:00–18:00
Ketvirtadienis: 08:00–18:00
Penktadienis: 08:00–18:00
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta