Šiaurės žiedas

📍 Padangų servisai – Kaunas

7.2
Šiaurės Žiedas

Šiaurės Žiedas - įmonė, siūbanti automobilių serviso paslaugas Kaune. Žinoma dėl savo ilgametės patirties, įmonė specializuojasi klasikinio rato ir variklio remonto darbuose, dažnai pasirenkama tų, kurie ieško patikimo ir stabilizuoto specialistų darbo.

Kaip teigia daugelis, bendravimas su darbuotojais yra malonus ir greitas priėmimas vertinamas labai teigiamai. Nors aptarnavimo kokybė pasirodo nevienodai, profesionalumas ir išmanymas padeda išspręsti daugybę problemų, o adresuotas bendravimas su klientais suteikia aiškumo.

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Šiaurės žiedas

Pritaikymas neįgaliesiems
  • Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Pasiūlymai
  • Alyvos keitimas
Patogumai
  • Mechanikas
  • Tualetas
Planavimas
  • Reikia suplanuoti susitikimą
  • Rekomenduojama iš anksto susitarti dėl susitikimo
Mokėjimai
  • Debeto kortelės
  • Kredito kortelės

Šiaurės žiedas yra 50 pozicijoje iš 186 padangų servisai – Kaunas

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

Šiaurės žiedas turi reitingą 4.55 paremtas daugiau nei 118 apžvalgos Google sistemoje

Vaida P

Ačiū už greitą priėmimą ir malonų bendravimą. Automobilis buvo sutvarkytas greitai ir kokybiškai.

Vaida P ☆ 5/5
Vladas Pranevicius

Labai adekvati publika. Autošaltkalvių komanda nesikeičia jau kokius 15 metų. Tai daug ką sako apie vadovus ir darbuotojus. Labai adekvačios kainos. Specializuojasi labiau paprastuose važiuoklės ir variklių remonto darbuose. Labai aiškiai supranta savo ribas ir esant kokioms iš jų specializacijos rato išeinančioms problemoms (pvz. elektronikos gedimai), rekomenduoja kur kreiptis. Meistro Vido kapitaliai suremontuotas Škodos superb variklis po to sėkmingai prabėgo virš 300 000 km. ir su automobiliu teko atsisveikinti tik todėl, kad supuvo kėbulas.

Vladas Pranevicius ☆ 5/5
Otas Šaulevičius

Labai prastai atliktas darbas. Už vairo traukės pakeitimo darbą paimta neadekvati suma. Su klientu bendrauja tarsi vakar gimęs jis būtų. Prašiau pakeisti dar ir stabdžius tai pasakė, kad neapsimoka, įbruko raktelius į rankas ir parodė duris. Gal tie, kurie ilgai čia remontuoja turi stabilumą, tačiau naujiem, ypač jauniem LABAI nerekomenduoju.

Otas Šaulevičius ☆ 1/5
Simona Motuzaitė

Labai prastas aptarnavimas. Žmonės nelabai supranta, ką daro. Diagnostika niekinė, kalba visai ne į temą. Per pusę valandos negali papasakoti konkrečiai, ką darė ir ką nustatė. "Žvakės, cilindrai, čia neaišku, sunku prieiti, priimsim nežinau kada..." ir panašūs "atmazai", bet nieko konkretaus.

Simona Motuzaitė ☆ 1/5
Vaiva Daugvilaite

Daug metų remontuoju savo mašiną Valdo servise ir esu patenkinta kainomis, atlikimo greičiu, visada pataria, jei nebūtina tai ir netaiso , kad tik paimti pinigus. Dirba tikrai gerai.Rekomenduoju!

Vaiva Daugvilaite ☆ 5/5
Indre S

Nėra normalios registracijos sistemos. Užsiregistruoti pavyko tik iš trečio karto, o atvykus sutartu laiku, pasirodo, servise nedarbo diena. Tokius dalykus reikėtų susižiūrėti.

Indre S ☆ 1/5
Armandas Motuzas

Atėjau prašydamas diagnostikos, reikėjo tiesiog patikrinti klaidas ir gedimus (Įkišti OBD ir parodyti klaidas, 5min darbas). Bet iškarto užsipuolė klausimais. Kam tau ta diagnostika, kas blogai, paaiškint problema konkrečiai, tai iškarto tvarkyk. Pajutau toki aferizma ir nora nužeminti klienta. Nerekomenduoju jokiu būdu.

Armandas Motuzas ☆ 1/5
Peržiūrėti visas recenzijas

Informacija apie Šiaurės žiedas

Adresas

Šiaurės žiedas yra įsikūręs adresu: Islandijos pl. 213, Kaunas, 49161 Kauno m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: Šiaurės žiedas yra +370 37 387486

Darbo valandos

Pirmadienis: 08:00–19:00
Antradienis: 08:00–19:00
Trečiadienis: 08:00–19:00
Ketvirtadienis: 08:00–19:00
Penktadienis: 08:00–19:00
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta

Kontaktai Šiaurės žiedas

    Panašios alternatyvos netoli Šiaurės žiedas

    Go up