Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo

📍 Kėbulo remonto dirbtuvės – Vilnius

7.5
Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo – Vilnius

Vilniuje veikianti kėbulo remonto dirbtuvė siūlo kėbulo lyginimą be dažymo, atliekant įlenkimų pašalinimo procedūras. Meistrai pasižymi precizišku darbu ir greitu atlikimo laiku, suteikiant klientams itin patogią ir efektyvią paslaugą. Dėl susidomėjimo užsisakykite procedūrą.

Dėl atliekamų darbų atsakomybė ir individualus požiūris į kiekvieną automobilį leidžia pasiekti išskirtinį rezultatą, kuris dažnai pranoksta lūkesčius. Ši paslauga yra puiki alternatyva esant tikimybėms, kad kėbulo dažymas gali būti per daug varginantis ir brangus.

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo

Pritaikymas neįgaliesiems
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Patogumai
  • Mechanikas

Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo yra 31 pozicijoje iš 150 kėbulo remonto dirbtuvės – Vilnius

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo turi reitingą 4.85 paremtas daugiau nei 119 apžvalgos Google sistemoje

Mantas Melnikas

Darbas atliktas kruopščiai ir profesionaliai – įlenkimai pašalinti be dažymo, paviršius atrodo kaip naujas. Labai patiko preciziškumas, atsakingas požiūris ir greitis. Rezultatas pranoko lūkesčius – automobilis atrodo nepriekaištingai.

Mantas Melnikas ☆ 5/5
Povilas Daugirdas

Rekomenduoju.Adekvatu ir gera meistra Vilniuje darosi sunku rasti, o žmogus tikrai mandagus ir adekvatus.Paaiškino kokio rezultato galima tikėtis ir iškart ivertino kaina.Kaina tikrai nesikandžioja.Mano atvėju buvo 1 sparnas stipriai sulankstytas, durelės su nemažu ilenkimu ir ant kėbulo dar nemaža krūva smulkiu ivairiausio dydžio ilenkimu.Prireikus kriepsiuosi dar.Ačiū !

Povilas Daugirdas ☆ 5/5
Tomas Staučė

Puikiai atliktas darbas! Greitai ir kokybiškai. 100% rinkčiausi dar kartą ne taip kaip AutoL** ir kitur kur laukti tenka po mėn ir daugiau plius kainos tikrai didesnės. Rekomenduoju ir dar kart Ačiū! 🙂 P.s Foto prieš atliekant darbus viršuje kampe buvo įlenkimas dabar lyg niekur nieko!

Tomas Staučė ☆ 5/5
Gytis Vebra

Net nesitikėjau, kad dirbs šeštadienį. Užsukau, sparno įlenkimą sutvarkė per 2h. Tvarkingas garažiukas, geras meistras. Rekomenduoju!

Gytis Vebra ☆ 5/5
Tomas Tamulionis

Darbai atlikti greitai, kaip ir buvo sutarta, komunikacija gera. Tik darbo rezultatas prastesnis nei tikėtasi (iš kitų klientų nuotraukų atrodo geriau padaryta). Forma atstatyta, bet paviršius subanguotas su lankstymo įrankiu. Iki gero rezultato dar reikėtų glaistyti ir dažyti. Buvo pasiūlyta užklijuoti didelį LT lipduką.

Tomas Tamulionis ☆ 3/5
l s

Labai geras meistras. Išlygino sparno įlenkimą. Profesionalas. Labai malonus, šiltai bendraujantis. Rekomenduoju. Nesigailėsite.

l s ☆ 5/5
Andžis Krasovski

Puikus darbo rezultatas, super profesionalus meistras, krikščioniškos kainos ir labai mandagus bendravimas. Rekomenduoju 110%

Andžis Krasovski ☆ 5/5
Peržiūrėti visas recenzijas

Informacija apie Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo

Adresas

Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo yra įsikūręs adresu: Šeškinės g. 2, Vilnius, 07152 Vilniaus m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo yra +370 650 44173

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo yra: autokebulolyginimas.lt

Darbo valandos

Pirmadienis: 09:00–18:00
Antradienis: 09:00–18:00
Trečiadienis: 09:00–18:00
Ketvirtadienis: 09:00–18:00
Penktadienis: 09:00–18:00
Šeštadienis: 09:00–15:00
Sekmadienis: Uždaryta

Kontaktai Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo

    Panašios alternatyvos netoli Automobilio kėbulo meninis lyginimas be dažymo

    Go up