Rimo Grigalaičio įmonė
📍 Kėbulo remonto dirbtuvės – Šiauliai
Rimo Grigalčio dirbtuvės, esančios Šiauliuose, siūlo kėbulo taisymo paslaugas. Teikiamos paslaugos apima įvairius dažymo ir remonto darbus. Pastaruoju metu paslaugų kokybė vertinama nevienodai. Siekiama užtikrinti aukštą profesionalumą ir atitikti klientų lūkesčius, tačiau atsirado nuorodų į tai, kad dažymas kartais neatsitinka idealiai.
Dirbtuvė specializuojasi automobilių dažyme ir stengiasi pateikti kainų palyginimus, tačiau atkreipiamas dėmesys į reikiamo meistro darbo sudėtingumą, kuris gali turėti įtakos galutiniam rezultatui ir kainai. Dirbtuvė patvirtins, kad pasiekiamas geresnis rezultatas bendradarbiaujant.
Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Rimo Grigalaičio įmonė
- Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
- Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Rimo Grigalaičio įmonė yra 28 pozicijoje iš 28 kėbulo remonto dirbtuvės – Šiauliai
Klientų atsiliepimai
Rimo Grigalaičio įmonė turi reitingą 4.1 iš 5 paremtas daugiau nei 19 apžvalgos Google sistemoje
Labai nekokybiškai atliktas darbas!
Netik kad nesugeba tvarkyti kebulo, spalvos neatitaiko, nudazo nekokybiskai, skiriasi atspalviai, duobute bande lyginti padare dar blogiau. Negana to dar vazinedami nubraize naujai uzdeta ratlanki. Nuo tokiu kuo toliau
Nekokybiškas darbas, po kelių mėnesių atsirado nemažai iškilimų ant šviežiai dažyto kapoto, taip pat galima rasti daug dažų nulašėjimu.
Geri meistrai dėkingas Jiėms
Profesionalus remontas. Išsami konsultacija ir patrauklios kainos. Rekomenduoju.
Greitai ir kokybiškai atlieka darbus.
Gera kokybė ir kaina, visada !
Informacija apie Rimo Grigalaičio įmonė
Adresas
Rimo Grigalaičio įmonė yra įsikūręs adresu: Pramonės g. 77, Šiauliai, 77120 Šiaulių m. sav., Lietuva
Telefonas
Telefono numeris: Rimo Grigalaičio įmonė yra +370 699 49855
Tinklalapis
Šios svetainės adresas yra: Rimo Grigalaičio įmonė yra: rekvizitai.vz.lt/imone/rimo_grigalaicio_imone