DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas

📍 Autoservisai – Vilnius

DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas

5.6

Šis autoservisas Vilniuje siūlo profesionalias DPF filtrų valymo, ADblue remonto paslaugas bei specializuojasi automobilių elektronikos diagnozavime. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti patikimą sprendimą automobilių priežiūros bei remonto poreikiams, ypač klientams turintiems Volvo ar Saab automobilius.

Komanda pasižymi operatyvumu ir greitu aptarnavimu. Svarbu paminėti, kad paslaugų kokybė priklauso nuo individualaus meistro kvalifikacijos, todėl rekomenduojama iš anksto pasitikslinti specialistų patirtį forsunkų remonto srityje bei įsitikinti, kad jūsų automobiliui būtų suteikta tinkama diagnostika.

Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas

Pritaikymas neįgaliesiems
  • Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
Patogumai
  • Mechanikas
Planavimas
  • Rekomenduojama iš anksto susitarti dėl susitikimo
Mokėjimai
  • Kredito kortelės

DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas yra 183 pozicijoje iš 285 autoservisai – Vilnius

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas turi 4.3 iš 5 įvertinimą ir daugiau nei 56 apžvalgas „Google“ sistemoje

albert gasperovic

Kainos kandžiojasi, netgi kai pats randi detales ir duodi jiem i automobilį sudėti. Darbas su forsunkėmis nepraėjo. Blogai įstatė, kas lemė sudegti trims forsunkiu antgaliukams iš 5. Ginčijasi iki paskutinio. Matosi, kad žmogus bando nesuprantančiam, be patirties technikoje prikabinti makaronus. Atrodo malonus bendravimas nuo pradžiu, bet kai atsiranda problema po darbo, tai kiti kalti o jie ne. Nerekomenduoju važiuoti i šitą servisą, nes jo kaip ir nėra. Ten du servisai viename servise, o volvo ir saab išskirtinai serviso neegzistuoja. Mano patarimas - geriau ieškokite facebook grupėse pagal jūsų automobilio markės meistrus, profesionalus ir sutaupysite laiką, pinigus ir automobilis važines ilgiau. Jums iš geros patirties dauguma žmoniu rekomenduos vieną ar kitą meistrą. Būna, kad nesiseka. Šitame servise tai tikrai nepasisekė man finansiškai. Problema neišprendė ir pridarė dar reikalu ateičiai.

albert gasperovic ☆ 1/5
Alex Inter-Realex

Tikri profesionalai. Darbus atlieka kokybiskai uz prieinama kaina. Is anksto paaiskina darbus, pakonsultuoja, paskambina pranest apie remonto eiga.Jei turite volvo ar saab, vaziuokite iskart i sita servisa. Ne pirma karta taisau masina ir visada 10 balu. Ypac kas liecia elektronika.

Alex Inter-Realex ☆ 5/5
Justas A.

Rekomenduoju, padarė labai greitai ir operatyviai tą pačią dieną, kas dabar retenybė))

Justas A. ☆ 5/5
Gvidas S.

Pora kartų reikėjo pagalbos su diagnostika, tai padėjo. Problema buvo su parktronikas ir dar pora klaixų

Gvidas S. ☆ 5/5
Ringaile Gecevičiūtė Griziūnienė

Rekomenduoju! Profesionalus ir greitas aptarnavimas. O kainos - žmoniškos.

Ringaile Gecevičiūtė Griziūnienė ☆ 5/5
Leonora Minikauskiene

Esame pastovūs klientai. Rekomenduojame. Kokybiškas darbas

Leonora Minikauskiene ☆ 4/5
Ryszard Pierwszy

Jei sako kad yra tai vadinasi nėra . Negaiškite laiko

Ryszard Pierwszy ☆ 1/5
Peržiūrėti visas recenzijas

Informacija apie DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas

Adresas

DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas yra įsikūręs adresu: Vaduvos g. 2A, Vilnius, 02302 Vilniaus m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas yra +370 671 79889

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas yra: bpservisas.lt

Darbo valandos

Pirmadienis: 09:00–18:00
Antradienis: 09:00–18:00
Trečiadienis: 09:00–18:00
Ketvirtadienis: 09:00–18:00
Penktadienis: 09:00–18:00
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta

Kontaktai DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas

    Panašios alternatyvos netoli DPF- FILTRU VALYMAS ADblue remontas

    Tai jūsų verslas? Atnaujinkite jo duomenis arba paprašykite jį pašalinti.

    Į viršų