Chemical Brothers Kaunas

📍 Automobilių plovyklos – Kaunas

6.3
Chemical Brothers Kaunas

Chemical Brothers Kaunas siūlo profesionalias automobilių plovyklos paslaugas Kaune. Čia atliekamos dengimo technologijos ir poliravimo procedūros, atgaivinantios automobilio išvaizdą. Klientai itin vertina detalų ir kruopštų darbą, kurį atlieka profesionalūs specialistai.

Komanda pasižymi atsakomybės jausmu ir dėmesiu detalėms, užtikrinant puikius rezultatus – nuo interjero valymo iki eksterjero atnaujinimo. Specializuojamasi keramikinių dangų taikymui ir detalizuotam valymui. Puikiai tinkamas pasirinkimas norintiems atgauti automobiliui naują gyvybę.

Chemical Brothers Kaunas yra 45 pozicijoje iš 110 automobilių plovyklos – Kaunas

Klientų atsiliepimai

★★★★★
★★★★★

Chemical Brothers Kaunas turi reitingą 55 paremtas daugiau nei 27 apžvalgos Google sistemoje

J P

Buvo atlikta 2step+danga procedūra baltam automobikiui. Visas automobilis gerokai atsigavo + jau savaitė po automobilio sutvarkymo, buvo ir lietaus ir purvino kelio, bet va - nulijo ir vėl švaru. Reiks užregistruoti ir kitus auto pas juos. 💪 Vaikinai labai atsakingai dirba ir labai gerai padaro. Rekomenduoju.⭐⭐⭐⭐⭐

J P ☆ 5/5
Konradas Bunikis

Atliko 2 etapų poliravimą ir padengė nano danga. Kruopščiai, nepriekaištingai. Ačiū!

Konradas Bunikis ☆ 5/5
Ugnius Aleksynas

Pasirūpino ir išgražino numylėtą f30. Vidus išvalytas nepriekaištingai, bendravimas malonus o kėbulas atsigavo lyg būtų nauja iš salono 👍 10/10

Ugnius Aleksynas ☆ 5/5
Paulius Vaitkus

Mano automobiliui atliko dviejų etapų poliravimą+padengė keramikine danga. Rezultatu likau labai patenkintas! Darbas atliktas puikiai ir už labai gerą kainą! Puikus bendravimas ir šaunus kolektyvas!

Paulius Vaitkus ☆ 5/5
Iveta Ramanauskaite

Automobilis atrodo kaip naujas – tiek viduje, tiek išorėje darbas atliktas nepriekaištingai. Profesionalumas, dėmesys detalėms ir kruopštumas tik čia!

Iveta Ramanauskaite ☆ 5/5
Gabrielė Karlonė

Pacios geriausios rekomendacijos!!! jei nezinote kur valyti, tai drasiai rekomenduoju - tik chemical brothers. laikosi terminu, atiduoda pilnai isdziovinta auto, visos detales preciziskai isvalytos, tiesiog patikima ir profesionalu, vaikinai atsakingai ir rimtai dirba, atsiemes auto nesinervuoji (kaip kad budavo po kitu valyklu). Niekur kitur nesirinkciau.

Gabrielė Karlonė ☆ 5/5
dainora sakiene

Po apsilankymo nepažinau savo automobilio,naujas kaip iš salono atrodo🫶!! Galima įsivaizduoti kaip jis atrodė prieš valymą,turiu šunį,mane supras gyvūnų augintojai👌!Labai kruoščiai atlikti darbai,ačiū❤️

dainora sakiene ☆ 5/5
Peržiūrėti visas recenzijas

Informacija apie Chemical Brothers Kaunas

Adresas

Chemical Brothers Kaunas yra įsikūręs adresu: Žemaičių pl. 65A, Kaunas, 48104 Kauno m. sav., Lietuva

Telefonas

Telefono numeris: Chemical Brothers Kaunas yra +370 643 01230

Tinklalapis

Šios svetainės adresas yra: Chemical Brothers Kaunas yra: cbkdetailing.lt

Darbo valandos

Pirmadienis: 08:00–18:00
Antradienis: 08:00–18:00
Trečiadienis: 08:00–18:00
Ketvirtadienis: 08:00–18:00
Penktadienis: 08:00–18:00
Šeštadienis: Uždaryta
Sekmadienis: Uždaryta

Kontaktai Chemical Brothers Kaunas

    Panašios alternatyvos netoli Chemical Brothers Kaunas

    Go up