Automobilių dalys - Autofoma, UAB
Autofoma, UAB, esanti Marijampolėje, siūlo platų automobilių dalių asortimentą. Dėmesys kokybei ir patikimumui yra pagrindinis prioritetas. Klientai vertina įmonės įvairumą ir efektyvų sprendimų priėmimą bei dirbtuvių galimybes.
Įmonė specializuojasi naudotose detalėse, įsipareigodama teikti patikimus sprendimus už prieinamą kainą. Autofoma puoselėja nuoširdų požiūrį į klientus ir efektyvią darbo aplinką, užtikrinant greitą ir kokybišką aptarnavimą.
Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Automobilių dalys - Autofoma, UAB
- Pristatymas
- Pasiėmimas parduotuvėje
- Apsipirkimas parduotuvėje
- Įėjimas, pritaikytas asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
- Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
- Naudotos prekės
Automobilių dalys - Autofoma, UAB yra 11 pozicijoje iš 13 autodalys – Marijampolė
Klientų atsiliepimai
Automobilių dalys - Autofoma, UAB turi reitingą 4.6 iš 5 paremtas daugiau nei 26 apžvalgos Google sistemoje
👍
Just a good place for used cars used parts 💪😎
Нормальна розборка
Informacija apie Automobilių dalys - Autofoma, UAB
Adresas
Automobilių dalys - Autofoma, UAB yra įsikūręs adresu: Kumelionių kaimas, Kumelionių gatvė 32, Marijampolė, 68130 Marijampolės sav., Lietuva
Telefonas
Telefono numeris: Automobilių dalys - Autofoma, UAB yra +370 699 25424
Tinklalapis
Šios svetainės adresas yra: Automobilių dalys - Autofoma, UAB yra: auto.plius.lt/autofoma
Darbo valandos
Pirmadienis: 09:00–18:00
Antradienis: 09:00–18:00
Trečiadienis: 09:00–18:00
Ketvirtadienis: 09:00–18:00
Penktadienis: 09:00–18:00
Šeštadienis: 09:00–13:00
Sekmadienis: Uždaryta