Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ
Alytuje veikianti parduotuvė siūlo platų automobilių dalių asortimentą. Žinoma dėl malonaus aptarnavimo ir susidomėjimo klientų poreikiais, siekiant padėti rasti reikiamas detales. Svarbu paminėti, kad parduotuvės darbuotojai pasižymi profesionalumu ir dažnai padeda klientams netikėtais atvejais.
Prieinamumas ir glaudus bendravimas su klientais yra šios parduotuvės prioritetai. Dalių paieškos specialistai pasiruošę įvertinti situaciją ir pasiūlyti optimalius sprendimus. Pirkėjų patirtys skiriasi, tad svarbu individualiai įvertinti dalių kainas ir paslaugų kokybę.
Funkcijos ir paslaugos, kurias siūlo Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ
- Pristatymas
- Stovėjimo aikštelė, pritaikyta asmenims su neįgaliųjų vežimėliais
- Galima greitai apsipirkti
- Debeto kortelės
- Kredito kortelės
- NFC mobilieji mokėjimai
Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ yra 7 pozicijoje iš 11 autodalys – Alytus
Klientų atsiliepimai
Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ turi reitingą 4.5 iš 5 paremtas daugiau nei 112 apžvalgos Google sistemoje
Super, puiki darbuotoja suprato ko reikia, rado uzsake sklandziai, bet vyrukai tingi ieskot daliu viena kart paskambinus pasake kad negali uzsakyti ir nera tokios dalies kita diena moteriske rado ir uzsake
Turbut viena is prasciausiu minciu buvo cia pirkti dalis. Kainos palyginus yra aukstos,o ir klientu aptarnavimo lygis zemas. Darbuotojam klientai yra visiskai px, sveikinasi ir pirmuma teikia tik vietiniam garaziuku meistram. Patariu vengt,jei nenorit susigadint nuotaikos.
Visada kultūringi, ir skiria laiko detalių paieškoms. Skiriu ačiū, didelį parduotuvės veteranams.
Puikūs darbuotojai, supranta savo darbą. Mano dažniausiai lankoma parduotuvė 👍
Superinis aptarnavimas,draugiška ir maloni aplinka.
Visada pataria, atsižvelgia į pageidavimus ir daro nuolaidas 😉
Puiki parduotuvė su adekvačiomis kainomis.
Informacija apie Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ
Adresas
Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ yra įsikūręs adresu: A. Juozapavičiaus g. 8, Alytus, 62259 Alytaus m. sav., Lietuva
Telefonas
Telefono numeris: Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ yra +370 614 70864
Tinklalapis
Šios svetainės adresas yra: Automobilių dalys, I - ojo Alytaus, A. Baltulio IĮ yra: autovarza.lt
Darbo valandos
Pirmadienis: 08:00–18:00
Antradienis: 08:00–18:00
Trečiadienis: 08:00–18:00
Ketvirtadienis: 08:00–18:00
Penktadienis: 08:00–18:00
Šeštadienis: 08:00–14:00
Sekmadienis: Uždaryta